RC Depronowce   ...i nie tylko ...


wersja z 28-12-2005

 


modele
filmy
informacje
mapa serwisu
archiwum

cokolwiek o mnie
i o mojej pracy

(poza modelarstwem RC)

 

 

Latające obiekty (lub dumnie mówiąc samoloty) zdalnie sterowane

deprologo.gif (1061 bytes)

najnowsze zmiany to ...

new.gif (9904 bytes) Od jakiegoś czasu (mniej więcej od połowy roku 2005) prawie całe "moce przerobowe modelarskiego pisarstwa w sieci" (a niestety nie są one ostatnio duże - no cóż, nie samą siecią człowiek żyje - wiem, że niektórym ciężko się z tym pogodzić ...) przeniosłem na strony forum Latanie na Luzie i trochę na www.modelarstwo.org.pl/forum. Strony www.depron.prv.pl, które właśnie oglądasz, czasem trochę aktualizuję, ale zdecydowanie rzadziej niż w poprzednich latach. Zatem proszę ich zawartość traktować raczej jako historyczną, choć wydaje mi się, że ciągle jeszcze niezupełnie zdezaktualizowaną.

Ostatnie nowe strony to np. Elektro Bat, Christen Eagle, Pigi 3D, Lazy Bee oraz ZimowaBee, FireBat DF i poprawki/aktualizacje na szeregu innych (np. jak szybko i tanio zbudować Pibrosa, Andromeda itd.).

W dalszym ciągu troszkę "przewietrzam" szafy i czasem wystawiam aukcje na Allegro, eBayu lub Sprzedam.pl. Zachęcam do sprawdzenia ich zawartości:

 
Strona o mnie w Allegro Wyszukiwanie w Zdalnie Sterowanych

 
Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

  Warto także sprawdzić polski eBay:

Historię zmian zawartości tych stron można prześledzić w archiwum


 

A teraz odrobina komercji - na prośbę części osób odwiedzających zdecydowanie ograniczyłem banery reklamowe na stronach (na większości stron już nie ma ani jednego). Ale tym bardziej zachęcam do klikania np. na takie jak ten z Allegro wyżej. Albo ten poniżej - sam z niego korzystam zasilając TakTaka dziecku.

I kolejny polecany przeze mnie element sieci: konto w internetownym banku. Konkretnie mBanku. Mam takie od początku 2002 roku i jestem BARDZO zadowolony. Bez miesięcznych opłat za korzystanie, z dobrym oprocentowaniem, bardzo tanie przelewy (na konta w mBanku wręcz za darmo) i czytelne (w innych bankach internetowych bywa z tym różnie) potwierdzenia przelewu. Dodatkowo darmowe karty debetowe i darmowe wypłaty z kilku sieci bankomatów (m.in. Euronet). Proponuję zatem kliknąć na ten link lub poniższy banner:


Wracając do spraw modelarskich - moje najczęściej odwiedzane fora:


Główne miejsce moich sieciowych wypowiedzi modelarskich to obecnie:

Forum dyskusyjne "Latanie na luzie", gdzie występuję jako Kaper

zobacz moje ostatnie posty


i na:
 
100pix.gif (821 bytes)
100pix.gif (821 bytes) LOGO @ PWM

Autor tych stron używa ID Kaper na grupie dyskusyjnej pl.rec.modelarstwo
oraz na internetowym forum dyskusyjnym www.modelarstwo.org.pl/forum
Zapraszam również na stronę grupy - to spory zasób wiedzy !!!

100pix.gif (821 bytes)

POLSKA WITRYNA MODELARSKA

100pix.gif (821 bytes)

 

 

 

Od Autora (kontakt - patrz moja praca - np. www.materials.pl )

Stroniczki w zamyśle (styczeń 2001) miały być tylko o depronowcach, ale okazuje się, że zabawa w pisarstwo mnie cokolwiek wciągnęła i oto skutki ...

 


Visitor Map
Create your own visitor map!